Komentowana treść: RC5 - zestawienie za maj
[#1] Re: RC5 - zestawienie za maj
za sprawą lidera tabeli PPA
ciekawi mnie na ile komputerach nasz lider liczy klucze, bo przemial 17000 kluczy na dobe to 63 procesory G5 taktowane 1800 MHZ, pracujace 24h na dobe lub 183 durony 1200mhz (moj procek).... lub 548 duronow 1200 pracujacych po 8 godzin na dzien... Jak zdobyl taka "moc" obliczeniawa?

[#2] Re: RC5 - zestawienie za maj

@Ukash, post #1

Osobiście, to stawiam na jakieś centrum komputerowe nie wiem - na uczelni, może w jakims instytucie, albo dwóch... ;)

Ewentualnie może jakaś firma z wieloma komputerami. Też może być. :)
[#3] Re: RC5 - zestawienie za maj
na bank jakiô klaster... tylko jaki?

[#4] Re: RC5 - zestawienie za maj
To musi byc klaster , to tlumaczy ten podskok formy z dnia 21 maja - 10000 i 22 maja - 17000, gdy do 20 maja ilosc blokow oscylowala wokol 4000...

[#5] Re: RC5 - zestawienie za maj
wytlumaczcie mi co to sa te KLASTERY, prosze
[#6] Re: RC5 - zestawienie za maj

@RvX, post #5

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klaster_komputerowy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem